{{ 'Sluiten' }}

Meer inspiratie, meer Genk?

Volg ons op instagram

Michel Bisceglia Trio in concert (Piano Day)

Wednesday 25 March van 20:15 tot 22:00
Concert Jazz en blues

Met een prachtige vleugelpiano in huis viert Bibliotheek Genk op woensdag 25 maart Piano Day. Ze doen dat met een exclusief try-outconcert van het Michel Bisceglia Trio. Pianist Michel Bisceglia, Werner Lauscher (contrabas) en Marc Léhan (drums) vieren dit jaar 30 jaar muzikale samenwerking in exact dezelfde bezetting, een zeldzaamheid binnen de Belgische jazzscene. Bij die mijlpaal horen een jubileumtour én de release van het nieuwe album The Virgo.

Genkenaar Michel Bisceglia kiest niet toevallig voor de Genkse bibliotheek. Hij bespeelt er de legendarische vleugelpiano van Pino Guaracci, die sinds vorig jaar in de bib als Genks erfgoedstuk een ereplaats heeft. Michel groeide zowat op met de piano van Pino, wat de emoties die sowieso al in zijn vingers zitten alleen maar zal versterken.

Tijdens dit try-out concert krijgt je in onze unieke setting een exclusieve preview van The Virgo, een intieme avond vol klank, emotie en verbeelding, op een plek waar luisteren, ontdekken en ontmoeting centraal staan.

Adres

Bibliotheek Genk Stadsplein 3, 3600 Genk

Mogelijk heb je ook interesse in deze zien & doen